בנייה ועיצוב אתרים על ידי Amoyastudio


מעגל מתופפים וקצב לב כגשר בין משה רבינו לאלברט איינשטיין
Written by Eyal Davidoff   

איל דוידוף 

במאמר זה אקח אתכם לסימולציה קצבית המחברת בין שני עולמות קוטביים שבדרך כלל לא נפגשים, חסידיו המובהקים ביותר של משה רבינו מצד אחד ואלו של הפיזיקאי המהולל פרופסור אלברט איינשטיין מהצד השני.

חישבו לעצמכם על קבוצה של יהודים חרדים מכול קצוות וגווני קשת החסידויות והחוגים ועל קבוצה של מדענים ופיזיקאים העוסקים בהיבטים שונים של תורת היחסות והכללים הפיזיקאליים שלפיהם פועל היקום.

אלו מתפללים וכמהים לגילוי השלם של הנקודה המאוחדת ואלו עוסקים בניסיונות להסביר את החוקים האוניברסאליים באחדות היקום והקיום.

האנשים משתי הקבוצות נמצאים בתוך חדר אחד, לכל אחת מהן יש מערכת ערכים וטרמינולוגיה שונה והם נשענים על מקורות אחרים ובסיס ההנעה שלהם הוא מקום אחר בגוף, הקבוצה הראשונה מהלב והבטן בעיקר אך גם מהראש והשנייה מהראש בעיקר.

מחלקים לכולם תופים, מלמדים אותם את המקצב הבסיסי ולאט לאט נכנסים כולם לקצב משותף, פעימות הלב של המשתתפים וקצב הסשן מסתנכרנים ל B.P.M (פעימות לדקה) משותף, גלי הקול מסתנכרנים ומראים את אותו טווח התדרים בערכי הרץ שהיו מתקבלים בסשן תיפוף דומה בכל מקום בעולם, גלי המוח של כולם עוברים לתדר אלפא וסך האנרגיה של כולם, הנוצרת בהפעלת הידיים בתיפוף והכאה על התופים מכוונת לשמור על ההרמוניה המוזיקאלית.

כולם נכנסים להוויה אחת משותפת, קבוצה אחת משלימה את השנייה והמקום-החוויה-הידיעה–הדעת שהיו בבסיס כמיהתו של משה רבינו ואשר אלברט איינשטיין עסק בלהסביר אותה, הפכה לנחלת שתי הקבוצות ששדרגו, לפחות בזמן הסשן, את ההטרוגניות להומוגניות.